Kontakt z nami

Zadzwoń, napisz lub przyjedź do nas!

GORZÓW WLKP.
Wawrów, os. Bermudy 92
66-400 Gorzów Wlkp.
tel.: +48 95 73 36 203
fax: +48 95 73 36 209
e-mail: elkab@elkab.info.pl

CHOJNA
ul. Klonowa 10
74-500 Chojna
tel./fax: +48 91 40 22 064
kom: +48 601 460 198
e-mail: chojna@elkab.info.pl

KOSTRZYN
ul. Sucharskiego 19
66-470 Kostrzyn nad Odra
tel./fax: +48 95 75 25 909
kom: +48 601 873 568
e-mail: kostrzyn@elkab.info.pl

NOWY TOMYŚL
ul. Kolejowa 20
64-300 Nowy Tomyśl
tel./fax: +48 61 44 22 439
kom: +48 664 489 921
e-mail: nowytomysl@elkab.info.pl

PNIEWY
ul. Poznańska 26
62-045 Pniewy
tel./fax: +48 61 29 11 874
kom: +48 601 460 895
e-mail: pniewy@elkab.info.pl

Centrala - Gorzów Wielkopolski

Zapraszamy do ELKAB w Wawrowie

SEKRETARIAT

tel. 95 73 36 200
e-mail: biuro@elkab.info.pl

DYREKTOR
Waldemar Lorenc
tel. 95 73 36 212
e-mail: wlorenc@elkab.info.pl

SPRZEDAŻ
Rafał Nowicki
tel. 95 73 36 203
kom. 662 714 505
e-mail: sprzedaz1@elkab.info.pl

SPRZEDAŻ
Piotr Stanisławski
tel. 95 73 36 205
kom. 605 345 160
e-mail: sprzedaz2@elkab.info.pl

MAGAZYN
tel. 95 73 36 214
Wojciech Lis (kierownik magazynu)
tel. 95 73 36 213
e-mail: magazyn@elkab.info.pl

KADRY
Beata Merza
tel. 95 73 36 224
e-mail: kadry@elkab.info.pl

KSIĘGOWOŚĆ
Katarzyna Murenia
tel. 95 73 36 220
e-mail: ksiegowosc@elkab.info.pl

KOSZTORYSANT
Leszek Styrcula
tel. 95 73 36 210
fax. 95 73 36 208
kom. 601 873 563
e-mail: kosztorys@elkab.info.pl

ZAOPATRZENIE
Krzysztof Krych
tel. 95 73 36 207
fax. 95 73 36 208
kom. 601 873 564
e-mail: kkrych@elkab.info.pl

WARSZTAT
Hieronim Staszak (kierownik warsztatu)
tel. 95 73 36 216
fax. 95 73 36 215
kom. 601 873 561
e-mail: warsztat@elkab.info.pl

INSTALATORZY
Rajmund Musiński (kierownik instalatorów)
tel. 95 73 36 218
kom. 664 187 456
e-mail: rmusinski@elkab.info.pl

Alfred Abec (zastępca kierownika instalatorów)
tel. 95 73 36 218
kom. 609 466 067
e-mail: aabec@elkab.info.pl

Łukasz Honkisz (kosztorysant)
tel. 95 73 36 218
fax. 95 73 36 218
kom. 662 714 564
e-mail: instalatorzy@elkab.info.pl

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
Adrian Sabo (rejon „A”)
kom. 662 197 319
e-mail: pha@elkab.info.pl

Maciejewski Tomasz (rejon „B”)
kom. 609 466 071
e-mail: tmaciejewski@elkab.info.pl

Merza Dawid (rejon „C”)
kom. 601 873 566
e-mail: dmerza@elkab.info.pl